Освіта/Інформаційний лист/Липень 2015/Вікіманія 2015: основні моменти освітнього напрямку

From Outreach Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Education/Newsletter/July 2015/Wikimania 2015: education highlights and the translation is 100% complete.
Other languages:

Самір Ельшарбати (ФВМ)

Одна з освітніх сесій, де 14 учасників з 14 різних країн говорили про свої програми.
Освітня команда ФВМ була біля стенду залучення спільноти для того щоб відповідати на запитання про програму.
Групове фото деяких учасників Освітньої передконференції Вікіманії

Витяг: Вікіманія 2015 була хорошим простором для експертів з освітньої програми поділитись своїми досвідами, для членів спільноти обговорити, а для новачків дізнатись як це працює.

Освітня активність на Вікіманії 2015 розпочалась до головної конференції з проведенням Освітньої передконференції. Освітня передконференція була дводенним заходом спрямованим на як освітян, зацікавлених в започаткуванні освітньої програми в їх установах, так і на більш досвідчених лідерів програм, які були ярі навчитись з досвідів інших людей, а також поділитись власними хорошими практиками використання Вікіпедії в освіті. Семінари, обговорення, а також навчальні сесії було організовано й проведено програмними експертами з усього світу, і було відвідано близько 60 учасниками, від вікіпедистів до освітян чи студентів.

Початок Вікіманії призвів до більшої кількості дій, оскільки вона включала 11 пов'язаних з освітою сесій у своїй триденній програмі. Учасники могли дізнатись про взаємовідносини Вікіпедії з освітою через очі спікерів, які покривали різноманітні теми, зокрема залучення студентів до нових і інновативних діяльностей, практичні сесії про те як створювати партнерство, як розповідати про свою програму, а також про залучення різних поколінь до редагування Вікіпедії й багато іншого.

Коли перший день конференції скінчився, було багато часу зустрітись з людьми, з якими ви віртуально працювали над розвитком Вікіпедії через класні завдання. З метою продовжити розбудову особистих зв'язків, а також покращити обмін досвідом і поговорити про майбутнє своїх програм було проведено освітню зустріч.

Якщо Ви були на Вікіманії не забрівши до селища спільноти, то Ви багато пропустили. Це місце де було представлено програми та країни, а також де Ви могли скуштувати цукерок з Південої Африки, почитати про проекти, що відбуваються в Китаї та зустріти представників Освітньої програми Вікіпедії біля стенду Залучення спільноти і отримати відповідь на будь-які запитання, що могли у Вас виникнути, а також дізнатись про наявні ресурси.

Див. більше фотографій з освітніх заходів, що відбувались на Вікіманії 2015 тут.

Прогляньте слайди з освітніх сесій конференції тут.

Знайдіть замітки з Освітньої передконференції Вікіманії тут.