Talk:Завдання студентам писати статті до Вікіпедії — передовий досвід

From Outreach Wiki
Jump to navigation Jump to search

Source[edit]

This article is a Ukrainian translation from Best practices in assigning Wikipedia articles as coursework to students --Perohanych (talk) 10:01, 14 February 2013 (UTC)[reply]

Панне Пероханич, я висловлююся за те щоб прибрати з цієї статті "Переваги для викладачів".

Вислів "студенти можуть мати більше мотивації та відчувати більшу відповідальність" скоріше видає бажане за дійсне. Вся мотивація студента залежить цілком від методу оцінювання запровадженого викладачем. Цей метод має слугувати підвищенню знання і розуміння предмету студентами, а не написання ними статей до вікіпедії.

Наступний допис "окрім того, процес оцінювання роботи студента значно прозоріший, і викладач може отримати допомогу від досвідчених редакторів Вікіпедії як в справі консультування студента щодо його праці над статтями у Вікіпедії, так і в справі адекватного оцінювання внеску студента" виглядає кумедним до непристойності. По-перше важко вважати прозорим оцінювання роботи студента без впевненості, що ця робота була виконана студентом самостійно. По-друге, ви вважаєте фаховість середньостатистичного дописувача вікіпедії вищою ща фаховість викладача. За кількома рідкими виключеннями загальний рівень знань дописувачів вікіпедії в окремих галузях досить низький. У вікіпедії не працює наукова рада (за "непотрібністю" з точки зору спільноти) і ви з цим рівнем знань збираєтеся давати поради викладачам в оцінюванні студенітів? Ви просто видаєте бажане за дійсне.

З повагою 142.167.99.7 00:54, 17 February 2013 (UTC)[reply]